HostGator Değerlendirme ve Web Hosting Ödülleri

Web Hosting Ödülleri ve Değerlendirmeleri

Eleştiri oteriteleri konuştu ve HostGator'ı web hosting dalında bir çok ödüle layık gördü. HostGator karşılaştırma yapmadan hız, güvenilirlik ve destek için web hosting dünyasında çıtayı yükseltiyor. Aşağıda sadece dikkat çekici ödüllerinin ve HostGator değerlendirmelerinin bir kısmını bulabilirsiniz...

Amerika'nın En Hızlı Büyüyen 239'uncu Özel Şirketi


Ağustos 2009'da, Inc Dergisi HostGator’ı Amerikanın 239'uncu en hızlı büyüyen özel şirketi olarak tanıdı. Ek olarak, Inc. Dergisi HostGator'ı “ticaret servisleri” sektöründe 20. en hızlı büyüyen özel şirket olarak ve Teksas eyaletinde altıncı en hızlı büyüyen özel şirket olarak sıraladı.

Amerika'nın En Hızlı Büyüyen 21'inci Özel Şirketi


Ağustos 2008 tarihinde, Inc Dergisi Hostgator’ı Amerika'nın en hızlı büyüyen 21'inci özel şirketi olarak ilan etti. Ek olarak, Inc. Dergisi HostGator’ı “ticaret servisleri” sektöründe en hızlı büyüyen ikinci özel şirket ve Teksas eyaletinde en hızlı büyüyen özel şirket olarak seçti.

About.com Sitesi Okuyucu Seçimi Ödülü 2010


HostGator, About.com’un web dizayn topluluğu tarafından en iyi Bayi Web Hosting, Ucuz veya Ücretsiz Web Barındırma ve En İyi Linux/UNIX web hosting sağlayıcısı olarak 2010 Okuyucuları Seçimi Ödülüne layık görüldü.

FindMyhost.com Editörlerin Seçimi Ödülü


2001 yılında kurulan FindMyhost.com, web hosting şirketlerini müşterileri korumak ve web hosting için en iyi kararları vermelerine yardımcı olmak için hosting şirketlerini belirli ve daha önce denenmiş kıstaslarla değerlendiriyor.

FindMyhost.com Editörlerin Seçimi Ödülü


2001 yılında kurulan FindMyhost.com, web hosting şirketlerini müşterileri korumak ve web barındırma için en iyi kararları vermelerine yardımcı olmak için hosting şirketlerini belirli ve daha önce denenmiş kıstaslarla değerlendiriyor.

Dedicated Sunucu Rehberi En İyi Bayi Hosting Ödülü


10 yıldan fazla uzmanlık ile, Dedicated Sunucu Rehberi web hosting ürünlerinin satın alması ve karşılaştırılmasını sağlayan objektif bir kuruluştur. Sadece endüstri standartlarının üstündeki şirketleri bu ödüle layık görür.

Web Host Rehberi En İyi Bayi Ödülü


10 yıldan fazla uzmanlık ile, Web Host Rehberi web hosting ürünlerinin satın alması ve karşılaştırılmasını sağlayan objektif bir kuruluştur. Sadece endüstri standartlarının üstündeki şirketleri bu ödüle layık görür.

Web Hosting En Üstün Web Hosting Ödülü


Top Web Hosting bir web hosting topluluğu olup, web sitesi barındırma konusunda içerik ve sadeliği ile özgündür. Top Web Hosting eleştirileriyle dünya çapında çığır açmıştır.

Web Host Rehberi En İyi Bütçe Web Hosting Ödülü


10 yıldan fazla uzmanlık ile, Web Host Rehberi web hosting ürünlerinin satın alması ve karşılaştırılmasını sağlayan objektif bir kuruluştur. Sadece endüstri standartlarının üstündeki şirketleri bu ödüle layık görür.

WebHost-Guru.com Yılın Yeşil Web Hosting Ödülü 2008


WebHost-Guru.com müşterilerin ve diğer işletmelerin tarafsız eleştirileri ile web hosting şirketlerinin karşılaştırmalarının bulabiliceği tarafsız bir sitedir. Bu site her yıl ödüllerini seçilmiş kategorilerde en iyi web hosting şirketine layık görüyor.
Sertifikayı İnceleyin

Top14webhosts.com Yılın Web Hosting Ödülü 2007


Top 14 Web Hosts, web hosting şirketlerini değerlendirip çeşitli kategorilerde ödüllendirir. Ve HostGator yine en iyi bayi Hosting ödülünü alır...

Reviewhut.com En İyi Web Hosting Ödülü 2008


Reviewhut.com sıradan bir web hosting değerlendirme sitesi değildir, gerçek müşterilerden değerlendirme alıp, şirketleri bu değerlendirmelere göre sıralar. Bu site dünyanın en iyi web hosting şirketleri için hatasız değerlendirmeleri ve sıralamayı üretmeye bağlımlıdırlar. Biz Reviewhut tarafindan 2008 yılının en iyi web hosting ödülüne layık görüldüğümüz için gurur duyuyoruz.

10-cheapwebhosting.com Editor Seçimleri Ödülü


10$ Cheap Web Hosting Directory 2002 yılından beri endüstriye web hosting şirketlerinin tarafsız gercek kişisel değerlendirmelerini temin ediyor.

WebHostingStuff.com 5 Yıldız Ödülü


Web Hosting Stuff web hosting şirketlerini uptime ve genel müşteri memnuniyeti seviyesine dayanarak 1-5 yıldız arasında sıralıyor.

WebhostMagazine.com En Yüksek Tavsiye Seviyesi


10 yıldan uzun zamandır bağımsız olarak web hosting sağlayıcılarını inceleyen Web Host Magazine, dengelenmis değerlendirme sistemi, tavsiye ve endustri standartlarına ulasan veya geçen şirketleri ödüllerine layık görüyor.

HostReview.com İlk 10 Bütçe Web Barındırma Ödülü


HostReview’dan İlk 10 bütçe web barındırma ödülü almaktan memnunuz.HostReview heryerde web barındırma şirketleri değerlendirmeleri konusunda endustri lideridir.

HostReview.com İlk 10 Bütçe Web Hosting Ödülü


HostReview’dan İlk 10 bütçe web hosting ödülü almaktan memnunuz.HostReview heryerde web hosting şirketleri değerlendirmeleri konusunda endustri lideridir.

HostReview.com İlk 10 Bütçe Web Hosting Ödülü


HostReview’dan İlk 10 bütçe web hosting ödülü almaktan çok memnunuz. HostReview dünya çapında heryerde web hosting şirketleri değerlendirmeleri konusunda endustri lideridir.

HostReview.com İlk 10 Web barındırma Şirketi


Hostreview.com en uygun fiyatlı web barındırma şirketlerini karşılaştıran ve büyük bir karsılaştırma arşivine sahip endüstride kabul gören bir firmadır.

HostReview.com İlk 10 En Hızlı Büyüme Ödülü


Host Review'den bu ödülü aldığımız için gurur duyuyoruz.Host Review web hosting endüstrisindeki en büyük arşive sahip olması ile tanınmıştır.

RateMyHost.com İlk 25 web Hosting Ödülü


Rate My Host müşteri eleştirileri ve olumlu müşteri oylamaları ile İlk 25 web hosting şirketlerinin güncellenmiş listesini tutar.

Xeromi.net 2010 Ylı En İyi Web Hosting Ödülü


Xeromi.net kullanıcılara web hosting şirketlerinin değerlendirmeleri ve karşılaştırmalarını temin eder, ihtiyaciniz için gereken web hosting paketini bulmanızı kolaylaştırır. Xeromi.met HostGator’ı makul fiyatlı paketleri, güvenilir web hosting ve muhteşem müşteri hizmetleri standartlarından dolayı 2010 yılının en iyi web hosting şirketi olarak seçmiştir.

TenHostingReviews.com En İyi Bütçeli Hosting Ödülü


İlk 10 sıradaki web hosting şirketlerini değerlendirir. Şirketleri karşılaştırıp en iyi şirketin en uygun teklifini ekstraları ve desteği ile seçer.

Hostingz.com 2010 Yılının En Uygun Fiyatlı Web Hosting Ödülü


Uygun fiyatlı web hosting hizmelerini değerlendirip karşılaştırılması

HostCritque.com En İyi Bayi Web Barındırma Ödülü


Host Critique ücretsiz bir servis olup, web hosting şirketlerini kullanış kolaylığı, uptime, ücretlendirme ve kontrol paneli seçenekleri gibi çeşitli faktörlerde sıralar.

WHReviews.com Dürüst Web Hosting Ödülü


WHReviews az sayıdaki dürüst web hosting rehberlerinden bir tanesidir. Web barındırma ödüllerini en çok hangi şirkette fazla ödeme olduğuna değil de, gerçek hayat tecrübelerine dayanarak dağıtıyorlar. Onların prestijli ödülünü kazanmış olmaktan gurur duyuyoruz.

HostCritiqe.com Mükemmel Uyumlu Top Web Hosting Ödülü


Host Critique ücretsiz bir servis olup web hosting şirketlerini kullanma kolaylığı, uptime, ücretlendirme ve kontrol paneli seçenekleri gibi çeşitli faktörlere göre sıralar.

TopHosts.com İlk 25 Web Hosting Ödülü2005


1997’de kurulan Top Hosts, sürekli güncellenen web hosting dünya haber kaynağıdır. Müsterilerine ve küçük ile orta çaplı şirketlere en iyi web hosting konusunda rehberlik eder.

Alreadyhosting.com En İyi Web Hosting Ödülü


AlreadyHosting.com web üzerindeki en hızlı büyüyen web hosting değerlendirme sitelerinden birisidir. Bu sitenin başarısı direk olarak dürüst ve tarafsız değerlendirmeleri ve sıralamalarıyla ilişkilidir.

Alreadyhosting.com En İyi Bayi Hosting Ödülü


AlreadyHosting.com web üzerindeki en hızlı büyüyen web hosting değerlendirme sitelerinden birisidir. Bu sitenin başarısı direk olarak dürüst ve tarafsız değerlendirmeleri ve sıralamalarıyla ilişkilidir.

WebHostingEvaluation.com 2010 Yılın Ne İyi Web Hosting Ödülü


WebHostingEvaluation.com da web hosting eleştirileri, en iyi web hosting ödülleri, web barıdırma karşılaştırmalarını ve İlk 10 web hosting şirketlerini bulabilirsiniz.

FindBestWebHosting.com En İyi Linux Web Hosting Ödülü


FindBestWebHosting.com bağımsız derecelendirmesi ve web hosting sağlayıcılarının eleştirilerini içine alan bir web hosting rehberidir. Aynı zamanda en iyi barındırma tekliflerini, ödüllerini ve hosting kuponlarını siteden bulabilrisiniz. Sitenin hosting karşılaştırma aracı en iyi web barındırma şirketini müşteriler için karşılaştırmayı kolay hale getiriyor.
Top Merchant Providers
The highest rated merchant account providers on the web
Hostgator Online Forumları
- Gerçek Tecrübeler
- Hızlı Yanıtlar
- Grup Tartışmaları
- Değerlendirmleri Okuyun

HostGator müşterileri ne diyor? Forumlarımıza katılın ve Hostgator'un neden beklentilerinizi aştığını okuyun.
Software Partners
Hardware Partners
Basindan Yeni Haberler
HostGator Web Hizmetleri 2009 Inc 5000 Listesinde 239.
25 Agustos 2009'da
Inc., HostGator.com'u prestijli Inc. 5000 listesinde 2009'un en hizli buyuyen ozel sirketi olarak siralamistir.
HostGator Basin Kiti
- Resmi Logolar
- Gator Grafikleri
- Yazili ve Web
- Farkli Dosya Tipleri

Bu medya kiti basin mensuplari, partnerlerimiz ve HostGator.com'un promosyonunu yapmak icin diger cevrelerce kullanilmak uzere yapilmistir.
Odul Kazanan Hosting


Bes yildan uzun suredir sundugumuz ustun hizmet hayati boyunca bircok odule layik gorulduk.
HostGator Bloğu
- Şirket Haberleri
- Ürün Promosyonları
- Kullnaım kolaylıkları ve ipuçları
- HG Bloğunu Ziyaret Edin