Şirket »

Network

HostGator NetWork'u

HostGator, seçkin veri merkezi ve network sağlayıcısı olması için Planet’i seçmiş ve böylece Planet’in en büyük müşterisi haline gelmiştir. HostGator’ın Planet ile uzun bir geçmişe dayanan ilişkisi sayesinde HostGator müşterileri websitelerini güçlendirmek ve maksimum uptime'ı garantilemek için dünyanın en iyi networklerinin birinden yararlanıyor. Planet’in dünya çapında kabul gören veri merkezi sanatsal değerdeki güvenliği, güç, güvenlik ve soğutucu sistemlerini müşterilerine sunar– bunların hepsi servisin kesintisiz kalması için dizayn edilmiştir.

Veri Merkezi Özellikleri

HostGator Planet’ın dört adet Dallas, Texas-çevresi veri merkezini barındırmaktadır. 22,000 ila 78,000 square feet'den daha fazla alana sahip birinci sınıf veri merkezleri, en üst düzey teknoloji içererek, sunucuların her zaman soğuk ve güvende tutarak müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlar. Veri merkezlerimiz yedek güç, HVAC, ve yangın algılama sistemi barındırmakta olup 24/7 boyunca HostGator ve Planet’in Network Yönetim Merkezi tarafından gözetime tutulmaktadır.

Network Özellikleri

HostGator ile barındırılan web siteleri de dahil olmak üzere tam meshed ve raddundant Certified Cisco Network özelliği ile 10 omurga ve fiber sağlayıcıları üzerinden erişilebilir durumdadır.

  • AT&T/SBC
  • Global Crossing
  • Level3
  • AboveNet
  • Savvis
  • Time Warner
  • MCI
  • Broadwing
  • XO Communications

Monitoring

Tamamen yedek network ve üst düzey veri merkezlerine ek olarak, HostGator sistem yöneticileri tüm sunucuları haftanın 7 günü, günün 24 saati gözetlemektedirler. Sunular sürekli gözetim altında olup farkedilen küçük sorunlara büyümeden müdahale edilir. Buna ek olarak, maksimum uptime ve güvenirlilik sağlamak için sunucular network ve veri merkezi sahası üzerinde bulunan teknisyenler tarafından gözetlenip yönetilmektedir.

Top Merchant Providers
The highest rated merchant account providers on the web
Hostgator Online Forumları
- Gerçek Tecrübeler
- Hızlı Yanıtlar
- Grup Tartışmaları
- Değerlendirmleri Okuyun

HostGator müşterileri ne diyor? Forumlarımıza katılın ve Hostgator'un neden beklentilerinizi aştığını okuyun.
Software Partners
Hardware Partners
Basindan Yeni Haberler
HostGator Web Hizmetleri 2009 Inc 5000 Listesinde 239.
25 Agustos 2009'da
Inc., HostGator.com'u prestijli Inc. 5000 listesinde 2009'un en hizli buyuyen ozel sirketi olarak siralamistir.
HostGator Basin Kiti
- Resmi Logolar
- Gator Grafikleri
- Yazili ve Web
- Farkli Dosya Tipleri

Bu medya kiti basin mensuplari, partnerlerimiz ve HostGator.com'un promosyonunu yapmak icin diger cevrelerce kullanilmak uzere yapilmistir.
Odul Kazanan Hosting


Bes yildan uzun suredir sundugumuz ustun hizmet hayati boyunca bircok odule layik gorulduk.
HostGator Bloğu
- Şirket Haberleri
- Ürün Promosyonları
- Kullnaım kolaylıkları ve ipuçları
- HG Bloğunu Ziyaret Edin