Şirket »

Genel Bakış

Şirketimiz Hakkında

HostGator.com LLC paylaşımlı, bayi, VPS ve kiralık sunucularda Dünya çapında lider sağlayıcı kurumlardan biridir. Houston, Teksas merkezli olan özel şirket, Florida Atlantic Üniversitesi’ndeki yurt odasında şirketi başlatan Kurucu ve Genel Başkan Brent Oxley tarafından 2002 yılında kurulmuştur. O günden bu güne HostGator yalnızca üç sunucusu olan küçük bir hosting şirketinden, 12,000 sunucu yöneten, Dünya'ya öncülük eden ve sektörde iyi tanınan bir hosting tedarikçisine dönüşmüştür.

Bir teknoloji ve ürün mucidi olarak HostGator, sayısı 400,000’in üzerinde olan müşterilerine, onların mevcut işlerini tamamlamak üzere tasarlanmış yenilikçi ürünler ve hizmetler sunabilmektedir. HostGator 200’den fazla ülkede, bireysel serbest çalışanlardan Fortune 500 şirketlerine uzanan aralıktaki müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Bayi hosting sektörünün doğası gereği, HostGator müşterileri genellikle, kendi müşterilerine hosting hizmeti sunmayı seçen web tasarımcıları ve geliştiricilerdir. Her boyuttan ve her türden işletme HostaGator’ın ekonomik fakat aynı zamanda güçlü, paylaşımlı, aracı ve özgül hosting hizmetlerinden sıklıkla yararlanmaktadır. Müşterilerimiz bilgisayar konusunda tamamen acemi olan kişilerden teknoloji uzmanlarına kadar uzanmaktadır.

Şirketin hızlı büyüyüşüne ayak uydurmak için HostGator Boca Raton, Florida’daki ofisinden, Houston, Teksas’daki yaklaşık 1900 metrekarelik yeni ofisine taşınmıştır. Ocak 2007’de Houston’a taşındığından beri şirket kadrosuna 200 çalışan daha katılmıştır. Şirket hızlı bir şekilde büyümektedir ve önümüzdeki iki yılda bünyesine yaklaşık 200 eleman daha katmayı planlamaktadır.

2008 yılı Haziran ayında yapılan bir müşteri memnuniyeti anketinde, HostGator müşterilerinin yaklaşık %90’ı HostGator’dan ve sunduğu hizmetlerden memnun olduklarını belirtmiştir. Sektör lideri müşteri hizmetleri ve desteği, HostGator’ın günlük olarak yaptığı işler arasında ön planda yer almaktadır. Şirket bu hizmeti ve desteği geliştirmek ve rafine etmek ve global web-hosting piyasasında dünya lideri olma hedefine ulaşmak için sürekli olarak çalışmaktadır.

Bunlara ek olarak, beklediğiniz ve arzuladığınız HostGator kalitesindeki web hosting hizmetini, siz değerli müşterilerimize sürekli verebilmek için HostGator Ltd'in Başkanı ve CEO'su Adam Farrar'a gibi diğer HostGator yönetim ekibi ve tüm personeli de, web hosting ve teknoloji konusunda yıllarını vermiş kişilerden meydana gelmiştir.

Top Merchant Providers
The highest rated merchant account providers on the web
Hostgator Online Forumları
- Gerçek Tecrübeler
- Hızlı Yanıtlar
- Grup Tartışmaları
- Değerlendirmleri Okuyun

HostGator müşterileri ne diyor? Forumlarımıza katılın ve Hostgator'un neden beklentilerinizi aştığını okuyun.
Software Partners
Hardware Partners
Basindan Yeni Haberler
HostGator Web Hizmetleri 2009 Inc 5000 Listesinde 239.
25 Agustos 2009'da
Inc., HostGator.com'u prestijli Inc. 5000 listesinde 2009'un en hizli buyuyen ozel sirketi olarak siralamistir.
HostGator Basin Kiti
- Resmi Logolar
- Gator Grafikleri
- Yazili ve Web
- Farkli Dosya Tipleri

Bu medya kiti basin mensuplari, partnerlerimiz ve HostGator.com'un promosyonunu yapmak icin diger cevrelerce kullanilmak uzere yapilmistir.
Odul Kazanan Hosting


Bes yildan uzun suredir sundugumuz ustun hizmet hayati boyunca bircok odule layik gorulduk.
HostGator Bloğu
- Şirket Haberleri
- Ürün Promosyonları
- Kullnaım kolaylıkları ve ipuçları
- HG Bloğunu Ziyaret Edin